Головна | Мій профіль | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 23.09.2019, 15:39

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Чернівецької міської ради


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація для учнів

 

 

Інформація

про педпрацівників Чернівецької ЗОШ №20

до яких можуть звертатися учні/батьки для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини.

№ з/п

Посада

ПІБ

Графік проведення консультацій

1

Директор школи

Деркач Жанна Іванівна

Понеділок

14.00-17.00

2

Заступник директора з НВР

Ротар Галина Орестівна

Середа

14.00-17.00

3

Заступник директора з ВР

Шупер Олена Миколаївна

Вівторок

14.00-17.00

4

Практичний психолог/соціальний педагог

Кіліпенко Інна Василівна

Четвер

14.00-17.00

5

Медична сестра

Дорош Марія Миколаївна

Щоденно

09.00-14.00

 

У разі потреби, першочергово звертатися до класоводів та класних керівників, які закріплені за кожним учнівським колективом школи.

Національна дитяча «гаряча» лінія – 116 111, яка є безкоштовною, анонімною та конфіденційною (консультація по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу з 12.00 до 16.00 проводять компетентні у дитячих питаннях психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники та юрист).

Графік роботи шкільних гуртків ЗОШ № 20

 

Назва гуртка

Час проведення

Керівник

Понеділок

Хор (5 клас).

15.15-16.00

Артюхова А.О.

Хор (6-8 клас)

16.00-16.45

Артюхова А.О.

Секція з волейболу (5-10 кл.).

15.15-16.00

Крушельницький Б. М.

«Українська народна вишивка» (5-10 кл.).

15.15-16.45

Чемерис А.Т.

Технічної творчості «Світ моїх захоплень» (5-9 кл.).

15.15-16.00

Журавльов Ю.Б.

«Народна творчість» (1-2 кл.).

15.30-18.30

Якимова В.П.

«Школа безпеки»

16.00-18.00

Корнецький В. І.

«Юні знавці лікарських рослин» (6-7 кл.).

15.15.-16.00

Грицюк Т.П.

Вівторок

Ансамбль «Натхнення»(5-8 класи).

14.25-15.05

Артюхова А.О.

Хор (5 клас).

15.15-16.00

Артюхова А.О.

Хор (6-8 клас)

16.00-16.45

Артюхова А.О.

«Школа безпеки»

16.00-18.00

Корнецький В. І.

«Народна творчість» (4-5 кл.).

16.00-18.15

Якимова В.П.

Середа

Хор (5 клас).

15.15-16.00

Артюхова А.О.

Хор (6-8 клас).

16.00-16.45

Артюхова А.О.

«Школа безпеки»

16.00-18.30

Корнецький В. І.

Секція з волейболу (5-11 кл.).

15.15-16.00

Крушельницький Б. М.

«Народна творчість» (1,3 кл.).

15.30-18.30

Якимова В.П.

Четвер

«Школа безпеки»

16.00-18.30

Корнецький В. І.

Образотворчого мистецтва «Райдуга»

15.15-16.00

Голобінка Н.О.

«Українська народна вишивка»

15.15-16.45

Чемерис А.Т.

«Народна творчість» (2,3 кл.)

15.30-18.30

Якимова В.П.

П`ятниця

Ансамбль «Натхнення» (5-8 класи)

15.55-16.00

Артюхова А.О.

Ансамбль «Натхнення» (5-8 класи)

16.00-16.45

Артюхова А. О.

«Школа безпеки»

16.00-18.30

Луган О. І.

«Народна творчість» (4-5 кл.).

16.00-18.15

Якимова В.П.

«Школа безпеки»

16.00-18.30

Корнецький В. І.

«Юні знавці лікарських рослин» (6-7 кл.).

15.15.-16.00

Грицюк Т.П.

 

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz